Strona główna Aktualności Tin Tower Witamy na stronie Tin Tower

Witamy na stronie Tin Tower

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami prezentujemy Wam dziś nową odsłonę serwisu Tin Tower. Głównym założeniem przy tworzeniu tej nowej inkarnacji jest przejrzystość i zorganizowanie strony tak by każdy się w niej odnalazł. Mimo sporych usprawnień wizualnych (i nie tylko), gwarantujemy że duch Tin Tower pozostał niezmieniony. Dlatego wciąż największy nacisk kładziemy na walki competitive, a naszą misją ma być wprowadzenie w ich świat którym temat ten wydaje się być zbyt zawiłym.

Dla wszystkich, którzy są zainteresowani pogłębieniem wiedzy z zakresu competitive, prezentujemy zbiór poradników, których wybór znajdziecie na stronie głównej, zaś w całości dostępne są w zakładce Poradniki w menu, położonym w nagłówku strony. Przy ich tworzeniu staraliśmy się używać języka zrozumiałego dla nowicjuszy, tak by możliwie przystępnie zaprezentować omawiane zagadnienia. Chcecie wiedzieć czym jest i jak funkcjonuje Smogon? Zasady VGC wydają się Wam niezrozumiałe? Nigdy nie pamiętacie interakcji typów Bug i Ghost? Nasze poradniki mogą się okazać dla Was niejednokrotnie wybawieniem

Oczywiście Tin Tower nie byłoby sobą bez prowadzonych przez nas turniejów. Informacje o nich znajdziecie zarówno w nagłówku, jak i w poświęconej im sekcji na stronie głównej. Klikając w nie w menu możecie przejść do osobnej zakładki, gdzie znajdziecie dokładny opis każdego z turniejów i będziecie mogli się do nich zapisać (musicie być jednak zalogowani).

Na stronie głównej odnajdziecie także kilka najnowszych aktualności, które prowadzą do odpowiednich nowinek w podstronie Aktualności. Tam też odnajdziecie archiwum wszystkich nowości.

Zakładka Społeczność jest szybkim dostępem do konkretnych części forum, na które można oczywiście przejść klikając Forum w menu. Obecność tej funkcji na stronie głównej pozwala na szybkie zorientowanie się w aktualnych dyskusjach, co wzbudza zainteresowanie użytkowników i zwiększa przejrzystość w przeglądaniu samego forum.

Na forum odnajdziecie Regulamin oraz miejsce do zgłaszania błędów i sugestii związanych ze stroną. W kategorii Competitive znajduje się dział Turnieje, gdzie umieszczane będą powtórki z walk turniejowych; Dyskusje, poświęcone rozmowom na tematy związane z competitive, jak i dział Pomoc, gdzie osoby zagubione odnajdą pomoc. Kategoria Pokemon, wraz z przypisaną pod nimi działami, poświęcona jest na dyskusje związane z konkretnymi zagadnieniami, przedstawionymi w opisie działów. Fan Area składa się działów, gdzie pozwalamy Wam się wykazać inwencją twórczą. Piszesz, rysujesz, bądź tworzysz innego rodzaju dzieła? To miejsce, gdzie możesz się nimi pochwalić. W kategorii Inne znajdują się wszystkie zagadnienia niepasujące do powyższych działów.

Być może zauważyliście też, że forum nie posiada tak zwanego shoutboxa. Zrezygnowaliśmy z niego z kilku powodów, z którym najważniejszym był fakt, że posiadamy już serwer na aplikacji Discord, do którego link znajdziecie w menu w górnej części strony. Umożliwia on nie tylko chat pisemny, ale i głosowy, posiadający plejadę kanałów obu typów, jak i własny regulamin. W naszym zamierzeniu to właśnie Discord ma pełnić rolę narzędzia do szybkiej komunikacji między użytkownikami i dlatego zachęcamy do korzystania z niego.

Podsumowując, zapraszamy wszystkich do korzystania z nowej strony Tin Tower, zapoznania się z naszymi poradnikami, uczestniczenia w turniejach i do wypowiadania się i zadawania pytań na forum i Discordzie. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą szybko poznacie wszystkie zakamarki świata walk Pokemon i odniesiecie wiele spektakularnych zwycięstw. Życzymy Wam zatem wielu wygranych i liczymy, że zostaniecie z nami na dłużej.

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Witamy na stronie Tin Tower"

Powiadom o
avatar
Sortowanie:   od najnowszego | od najstarszego | wg ocen
Raik
Użytkownik
Raik

Czy tylko ja mam problem z rejestracja? 🙂 Konto utworzone, ale powinien przyjść mejl z hasłem. Takiego nie dostałem. Konto już jest w systemie, ale przy próbie przypomnienia hasła wyskakuje, że na serwerze jest wyłączona funkcja mail() – więc w dalszym ciągu nie znam hasła.

Reel
Gość
Reel

Wystąpił chwilowy problem, gdyż konta mailowe nie zostały przeniesione przy zmianie serwera domeny. Bez obaw – teraz wszystko już działa i można się spokojnie rejestrować.

wpDiscuz